Vyťažovanie

Druhý domov
v Slovenskom Raji

Vlastníctvo nehnuteľností znamená starostlivosť o nadobudnutý majetok. Investícia do kúpy apartmánu v apartmánových domoch Proapartment Hrabušice známená aj možnosť využívať služby spojené so správou a údržbou nehnuteľnosti. Každý majiteľ bude povinný sa spolupodielať na službe záhradníka areálu v odhadovanej výške 400 EUR / apartmán /ročne.

Okrem toho je možnosť objednať si služby správy a údržby nehnuteľnosti s odhadovanými mesačnými nákladmi vo výške 40 EUR / apartmán / mesačne. Materiál na bežné opravy bude majiteľovi účtovaný samostatne.

Spoločnosť Proapartment s.r.o. ponúka budúcim majiteľom apartmánov možnosť vyťažovania kapacít. Pri kúpe apartmánu máte ako budúci majiteľ možnosť poskytnúť nehnuteľnosť k obsadzovaniu prostredníctvom spoločnosti Proapartment s.r.o.

Vyťažovanie objektov bude zabezpečené marketingovým mixom prispôsobeným aktuálnym trendom v online marketingu, prostredníctvom progresívnych ubytovacích portálov s akcentom na maximalizáciu výnosov majiteľov nehnuteľností. Obsadzovanie nehnuteľností majiteľmi v hlavnej sezóne ponechávame bez obmedzení s tým, že je na zvážení majiteľa či chce maximalizovať výnos alebo využívať nehnuteľnosť pre vlastné potreby. Termíny využívania apartmánu majiteľmi nie je potrebné nahlasovať vopred ale majiteľ musí pri vlastnom využívaní apartmánu akceptovať aktuálnu obsadenosť.

Príjem sa po odpočítaní DPH a miestnej dane rozdelí v pomere 60 % pre vlastníka a 40 % pre spoločnosť Proapartment s.r.o., ktorá sa o ďalší prenájom vašej nehnuteľnosti bude starať. Zmluva bude uzatváraná na 3 x 3 roky. Majiteľ hradí náklady na energie, Proapartment s.r.o. z podielu vo výške 40% pokrýva náklady na upratovanie, chod recepcie, marketing a poistenie. Vyúčtovanie pobytov bude do 10 dní po ukončení mesiaca kedy bol zrealizovaný pobyt.

Share:

PRO Apartment Kontakt

Je Vám niečo nejasné?
Zavolajte nám, alebo napíšte.
Radi Vám odpovieme.
Proapartment s.r.o.,
Karpatská 29
Spišská nová Ves
052 01
GPS: 48.9281891, 20.548425
tel.: +421 (0)905 381 302
e-mail: info(a)proapartment.sk


Top